| JBieber a întrebat:

Imi puteti spune care laptop e mai bun din gama Apple, si de ce, care este diferenta dintre ele?

3 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Laptopurile din gama Apple sunt doar de fita, dar la performanta sunt cam varza. Eu una nu as da bani pe un Apple, doar ca e de la Apple daca nu am ce face cu el.

| Gstefan a răspuns:

Sustin ce a zis bliss20

| Teeestiwudnejwns a răspuns:

Sincer, eu nu ti-as recomanda sa iti iei laptop de la Apple; uite si motivele :

1. Sistemul de operare pe care il are nu prea are jocuri (adica nu gasesti jocurile pe care le gasesti pe windows si daca le gasesti costa mult).
2.Este un laptop mai mult de bussiness, e bun doar de stocat informatii/mail si altele
3.Este un laptop scump iar performanta lasa de dorit la pretul respectiv. Sa zicem ca e 1500 Euro unu nou. Pai cu banii aia iti iei un latpop de la DELL/HP/SAMSUNG (Samsung s-a lansat super pe piata, si trebuie sa iti spun din proprie experienta ca sunt multumit de laptopul de la ei)/ACER/SONY si altele.