| Oliiviiiia a întrebat:

Nu pot trimite sms unei persoane. Adica eu ii trimit si 10 sms si nu le primeste. De sunat pot sa o sun, dar mesajele nu le primeste. Si doar la noi e problema asta. In rest ea primeste sms-uri de la oricine iar eu pot trimite oricui. Ce pot sa fac?

1 răspuns:
| Delocimportant a răspuns:

Apeleaza suportul tehnic, din cadrul retelei din care faci parte: Orange- 444, Cosmote 1234, si urmeaza indicatiile robotului, pentru a intra in legatura directa cu un consultant.