| LaythY a întrebat:

Nu știu de ce, dar tot primesc pe telefon mesaj cum că "A fost colectata o eticheta noua.Eticheta este goala sau telefonul nu este aliniat".Cum pot sa scap de mesaj. AJUTATI-MA, VA ROG!

4 răspunsuri:
| Deliiiia a răspuns:

Bună, caută în setările telefonului(cel mai probabil Setări Agendă) şi blochează numărul respectiv.

| darrio2007 a răspuns:

Pai de la cine primesti mesajul? La cate detalii dai cum sa imi dau cu parerea?

| LaythY explică (pentru darrio2007):

Mesajul imi apare pe u n fundal negru, fara sa imi arate ca e de la o anumita aplicatie

| LaythY explică (pentru Deliiiia):

Problema e ca nu imi apare de la un anumit numar si nu imi arata nici o anumita aplicatie