| Grigore_Andreea_1994 a întrebat:

Buna am si eu o problema cu Huawei p8 lite nu stiu ce am facut dar de fiecare data cand il blochez si il deblochez apare o imagine alba care imi spune "eticheta este goala sau telefonul nu este aliniat" nu stiu cum sa fac sa dezactivez asta plsssss help

1 răspuns:
| Seven07 a răspuns:

:-))))))) Ai setat ceva gresit. scoate cardul si cartela din el, intra in setari, cauta "revenire setari din fabrica" si dai acolo, va fi ca nou dar ti se va sterge tot ce aveai salvat pe telefon.