| VladLungu a întrebat:

Numarul de vizualizari la un videoclip de pe youtube se calculeaza
dupa utilizatorii dau dupa numarul de accesari? Adica daca eu intru pe un videoclip de 10 ori se calculeaza de 10 ori sau o singura data?

4 răspunsuri:
| Pixie123 a răspuns:

Se calculeaza de mai multe ori daca, nu ai cont pe Youtube.

| Aghinea_Geo_1905 a răspuns:

Bună. Numărul de vizualizări la un videoclip de pe Youtube se calculează după utilizatorii care l-au vizionat. Dacă intri de 10 ori pe un videoclip, se calculează o singură dată. Sper că ţi-am fost de ajutor.

| vladys a răspuns:

Salut! se calculeaz ain functie d enr de accesari daca tu accesezi videoul de 100 de ori se pune doar 1 view adica prima data cand l-ai vazut
sper c a ai inteles

| mariutzamary2000 a răspuns:

Dupa nr de accesari