| BAd-RoMaNcE a întrebat:

HELP!
Stie cineva cum se poate castiga bani in functie de numarul de vizualizari de pe youtube? am un videoclip pe youtube, iar numarul de vizualizari creste de la luna la luna. Nu este vorba de un numar mic, ci de 400.000 de vizualizari lunare.
Daca cineva stie, va rog, raspundeti.
fundita >:

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

Poti face bani punand "Ads-uri" in timp ce videoclipul ruleaza contracost desigur. happy Poti face reclama la forumuri/site-uri/bloguri/alte canale de youtube sau mai stiu eu ce. thinking Stai linistita... daca cineva este interesat, te va contacta cu siguranta!
Succes! happy