| aBunnyMind a întrebat:

O tableta codata pe Vodafone Ro se poate decoda? Cam cati bani ar fi? Tableta este Samsung Galaxy Tab 2 10.1.Multumesc big grin

Răspuns Câştigător
| mdzz96 a răspuns:

Da se poate decoda dar te costa intre 300lei - 400lei, astea ar fi preturile la un iphone nu stiu exact cat e la o tableta. FUNDA?

2 răspunsuri:
| aBunnyMind explică (pentru mdzz96):

La magazin Vodafone? Eu am mai decodat un Samsung C3050 si am dat 50 lei la ServiceGsm din judet! Cred ca e mai ieftin la Samsung, am stat 3 ore pentru telefonul ala. La asta o sa astept si 6 cred, asa de multi bani pentru o decodare amarata?

| mdzz96 a răspuns (pentru aBunnyMind):

Nu stiu exact depinde de cine o face, si putini probabil se risca! Eu am fost interesat de un iphone, m-am interesat si de costurile decodarii.