| aBunnyMind a întrebat:

Stie cineva cand va reveni pe stoc tableta Samsung galaxy tab 2 10.1 la Vodafone? Daca pe site spun ca nu mai au pe stoc, inseamna ca nu mai e nici la magazinele din judet?

Răspuns Câştigător
| MaDaLiNoSt a răspuns:

Cand nu mai au pe stoc, este cel mai probabil sa nici nu mai apara importuri, deci uita de ea!

| aBunnyMind explică (pentru MaDaLiNoSt):

Oferta e pana pe 26 septembrie, si inca mai apare pe site promotia. In judet sunt vreo 3-4 magazine Vodafone, sunt sanse sa nu le fi cumparat nimeni inca pe toate ( 3-4 in fiecare magazin?). De asta intreb, am aflat azi de promotie ( daca stiam de cand a aparut ma duceam imediat), chiar asa mare ghinion sa am?

| MaDaLiNoSt a răspuns (pentru aBunnyMind):

Da, ai ghinion. SORRY