| Darius123456 a întrebat:

Pana acum imi mergeau datele mobile am 17000 si le activez dar tot nu functioneaza apar ca is activate dar nu merg am nevoie urgent

4 răspunsuri:
| MaziX a răspuns:

Ai dual sim? Uita-te pe la retele mobile la serviciul 3G in ce retea e activat, activeaza-l in reteaua in care ai net. De ex daca ai Telekom si Vodafone si net pe Vodafone activezi serviciul 3G pe Vodafone.

| MaziX a răspuns:

Ai Dual Sim? Daca da uita-te la Retele Mobile pe ce retea este activat Serviciul 3G (Sa fie activat in reteaua in care ai date mobile).

| Darius123456 explică (pentru MaziX):

Nu am dual sim

| Rommeo a răspuns:

Pai ce telefon ai? vezi ca s-ar putea sa trebuiasca sa configurezi din nou setarile de internet.