| Alexandra_Mădy_2002 a întrebat:

Pune o întrebare

Cauta

Caută întrebări şi răspunsuri
Telefonie

De ce nu imi merg datele mobile pe telefon? Atunci cand le activez si incerc sa intru pe internet, imi zice ca nu exista conexiune la retea, asa ca am mai verificat inca o data daca am datele mobile activate si le am activate.Acum o saptamana mi-am cumpărat o cartelă nouă Orange și nu îmi merg datele. De ce?

1 răspuns:
| 94Lucifer94 a răspuns:

Pentru că nu are telefonul setările potrivite. Încearcă să introduci numărul tău apoi modelul telefonului și vei primi mesaj cu setările pentru internet.
www.orange.ro/setari-telefoane