| DenisaDeniiiD a întrebat:

Parere Prestigio 5504. E ok?

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Pretul e foarte bun la fel si telefonul.
Eu sincer ma indoiesc ca o sa mai gasesti un telefon la fel de bun la acest pret.

| AsdfghjkI32 a răspuns:

Eu am prestigio 3400 duo si surprinzator chiar merge destul de bine, il am de aproape un an, are un meniu usor si e usor de folosit, dar are momente cand se blocheaza la modul ca e nevoie sa ii scot bateria si sa o introduc la loc, dupa sa ii dau drumul ca sa mearga iar, si camera este destul de proasta. l am scapat de super multe ori, ecranul e super rezistent, am o singura zgarietura, dar atunci cand il scap capacul iese singur, deci preferabil ia ti si o husa. eu zic ca se merita, plus ca e si super ieftin, take care