| danuttz04 a întrebat:

Ajutoor! Am un Prestigio 5504 duo si din greseala am sters androidu', cine ma poate ajuta cu niste fisiere de la persoanele cu acelasi model sau un site ceva va rog. Acord

Răspuns Câştigător
| Gunoi a răspuns:

Https://yadi.sk/d/gbBk2Xwif6QcN am găsit

5 răspunsuri:
| Gunoi a răspuns:

Http://www.xda-developers.com/ sau pe gogu' caută CzanogenMod(CM) 4.2.2 şi intră în recovery şi te conectezi la PC pui arhiva şi o instalezi

| danuttz04 explică (pentru Gunoi):

Dar nu merge sa ii mai bag andoid 4.4.2?

| Gunoi a răspuns (pentru danuttz04):

De ce nu? Ai încercat?
Dacă nu încearcă şi alte versiuni

| danuttz04 explică (pentru Gunoi):

La mine este problema ca l-am sters din greseala ala 4.4.2 si am senzatia ca trebuie andoid exact pentru modelul telefonului

| danuttz04 explică (pentru Gunoi):

Bro zi-mi si mie cum te gasesc pe facebook ca esti prea bun?

| Gunoi a răspuns (pentru danuttz04):

Https://yadi.sk/d/gbBk2Xwif6QcN am găsit