| Decebalul a întrebat:

Pe HTC HD Mini pot sa imi pun aplicatii sau jocuri de genu Fruit ninja,Doodle Jump, etc.
Il am de o luna dar nu imi merge marketul ca am sters din greseala ceva si nu mai merge. Vreau sa il duc la service.
Funda!

Răspuns Câştigător
| CristianCRS a răspuns:

HTC HD Mini are sistemul de operare Windows Mobile 6.5, Marketul pentru Windows Mobile 6.5 a fost inchis deoarece a aparut Windows Mobile 7. Deci nu ai sters tu nimic, telefonul e ok iti spun sigur pentru ca detin si eu un HTC HD2 care are acelasi windows 6.5.
Cat despre jocuri se gasesc foarte greu sau deloc, doodle jump exista o versiune pentru windows dar te misti stanga sau dreapta apasand pe ecran nu ca la cele cu android, fruit ninja nici acum nu l-am gasit.Dar am o colectie de jocuri pentru wm 6.5, daca vrei lasa-mi un mesaj cu mailul tau si iti fac un link cu jocurile cu transfer.ro

5 răspunsuri:
| impulls a răspuns:

Uite fruit ninja pentru HTC, mie mi-a mers
http://www.filehost.ro/28901627/fruit_ninjaHTC_rar/

| Decebalul explică (pentru CristianCRS):

Te rog lasa-mi tu un mesaj cu link-ul, va rog.

| Decebalul explică (pentru CristianCRS):

Tu ti-ai pus jocurile prin cablu de date?

| CristianCRS a răspuns (pentru Decebalul):

Da,copiezi jocurile in telefon sau pe card, apoi de pe telefon alegi jocul pe care vrei sa il instalezi si incepe instalarea.