| MyNameIsCicoare a întrebat:

In marketul de la bada (mai exact 2.0) exista jocurile ninja fruit,doodle jump, asphalt etc. merg pe telefonul Samsung wave y? va rog sa rapsundeti doar cei care stiti si ati incercat

3 răspunsuri:
| Sasann a răspuns:

Frate daca reusesti sa downloadezi sau sa faci rost de niste jocuri in genu, sa imi spui si mie te rog... eu am Samsung S5560i,cand dau pe Samsung Market nu sunt free; iar pe internet nu merge, trebuie sa intru pe telefon...

| unknown78 a răspuns:

Pai din cate stiu eu ai sistem de operare Bada, chiar 2.0, deci iti merg sigur.

| Măă_Alex_1996 a răspuns:

Nu,nu merg