| RobertML a întrebat:

Peste 2-3 luni o sa prelungesc un abonament la Orange si as dori sa imi au telefonul : Samsung Galaxy Grand 2. Nu este in stoc, dar as vrea sa stiu daca se va afla peste 2 luni aproximativ, maxim 3 thinking Dau funda

4 răspunsuri:
| raresandrey a răspuns:

Esti cel mai simpatic pentru ziua de azi, imi place cum ai formulat, stai linistit telefoane gasesti oricum.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si de unde sa stim noi? intreaba la Orange

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Telefonul nu se afla in oferta comerciala curenta si nu avem mai multe informatii despre includerea lui, in viitor, in oferta Orange. Urmareste site-ul nostru, www.orange.ro, pentru a afla noutati despre dispozitivele ce vor face parte din oferta de telefoane in viitorul apropiat.

O zi buna,
Orange Helper

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU cred că acest model de telefon mai revine în oferta Orange sad

Toate cele bune.