| RobertML a întrebat:

As dori sa aflu daca Samsung Galaxy Grand 2, se afla in stoc la Orange? Fundaa

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest model NU se mai află pe stoc - vezi linkul oficial :
https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane?filter=101#m=1-3-2

Nici NU cred că va mai reveni pe stoc...

Toate cele bune.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Telefonul Samsung Galaxy Grand II nu se afla in oferta comerciala Orange si nu avem informatii despre introducerea acestui terminal in oferta. Recomandarea noastra este aceea de a urmari frecvent site-ul www.orange.ro, pentru a fi la curent cu noile produse ce apar in oferta comerciala.

O zi buna,
Orange Helper

| Cristi9025 a răspuns:

Da (cel putin asa stiu eu) funda?

| RobertML explică (pentru Cristi9025):

Link catre telefon si dau funda