| OanaBeautiful a întrebat:

Ce pret are telefonul Samsung Galaxy S3 cu prelungire de abonament la Orange?
As vrea sa prelungesc pe 24 luni si am 2 abonamente (delfin 7 si prepay 80 ), deci puteti sa-mi spuneti cel mai bun pret de achizitionare in acest context?
Primul raspuns bun primeste funda big grin

1 răspuns:
| missandrab a răspuns:

Pai S III nu mai revine in stoc la Orange. Un S IV, la abonament de 7 euro ajunge undeva la 430 de euro. Cred ca ti-ar conveni mai bine sa-l cumperi la liber. Iar la un abonament de 10 euro, undeva la 400 de euro.