| Hallyustar a întrebat:

Pot să elimin bara Google de pe ecranul telefonului din partea de sus?

Răspuns Câştigător
| heddy10 a răspuns:

Fara root, ai doar cateva optiuni.

1. Din setari > aplicatii, du-te la Google App si da-i opriti fortat apoi dezazctivare.

2. Instaleaza un launcher custom de pe magazin play.

3 răspunsuri:
| alexandru0995 a răspuns:

Da tii apasat pe ea si o ridici in sus ca o sa iti apara un cos de gunoi si dispare foarte usor.bafta

| Hallyustar explică (pentru heddy10):

Am reusit sa o scot, dar imi apare ca trebuie sa incarc un alt widget in locul ei. Pot sa elimin si asta?

| heddy10 a răspuns (pentru Hallyustar):

Eu am Nougat Launcher (pentru ca prima metoda la mine nu a functionat), si a disparut singur dupa instalare.