| IoanaaIoanaa10 a întrebat:

Pot sa mut aplicațiile de pe telefon pe un card sd daca am telefonul ALLVIEW X3 soul Lite?

3 răspunsuri:
| Anonimus1358 a răspuns:

Bineinteles ca se poate. Te duci in setari apoi in applicatie. selectezi aplicatia dorita. Asta e tot.

| AdrianCov a răspuns:

Nu.
Daca vrei sa muti aplicatiile sub nici o forma.
Recomandat este ca daca o sa iti reformatezi telefonul, sau pur si simplu schimbi telefonul, sa folosesti acelasi cont de GMAIL., deoarece dca o sa intri cu el o sa vezi toate aplicatiile deja instalate cu acel email, si tu le reinstalezi pe noul telefon, sau ma rog, dupa reinstalare.
Pe card nu se pot pune, e o prostie.
Pentru alte detalii, scrii aici si incercam sa iti raspundem.

| IoanaaIoanaa10 explică (pentru AdrianCov):

Am făcut o setare prin cardul să devină memorie internă și astfel am putut sae mut. E ok?