| gabrielutzadragutza a întrebat:

Poti baga un card de memorie in HTC one si daca nu memoria este suficienta pentru sute de poze si zeci de melodii?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Nu poti sa pui card.
Si eu cred ca din 32 gb, scazi cativa gb pentru sistem si aplicatii, si 25 gb iti raman sigur pentru poze si muzica.
Daca iti ajung sau nu, depinde de tine. Insa, doar ca idee, sunt persoane care incarca saracul telefon cu sute de melodii, pe unele nu le asculta niciodata, dar sa fie acolo. Daca esti genul ala de persoana, nu o sa iti ajunga niciodata spatiul de stocare.