| SpedyKid a întrebat:

S4 alb sau negru. Justificați răspunsul.

Răspuns Câştigător
| gabriela15 a răspuns:

Negru pentru tine, fiind baiat se potriveste mai bine caracterului masculin, eu am ip3 alb, dar am grija de el. voi baietii le zgariati nu sunteti foarte atenti iar pe negru nu prea se vad zgarieturile... deci tie iti recomand negru

2 răspunsuri:
| R3yzoo a răspuns:

Negru pentru ca pe alb se vad zgarieturile

| stroedaniel13 a răspuns:

Daca esti baiat, iti recomand sa iti iei negru. Este mai serios si da mai bine pentru genul masculin.

Uite aici: http://bit.ly/11Z5ytm majoritatea dintre cei care si-au cumparat negru sunt barbati.