| SaraAldi a întrebat:

O blonda sau o bruneta? Justificati raspunsul.

Răspuns Câştigător
| Vali87 a răspuns:

Sincer, nu am preferinte, imi plac si blondele si brunetele dar nu stiu parca blondele mi se par mai interesante nu stiu dc, au mai mult sex appeal ca sa zic asa si intotdeana parca sunt mai multi barbati in jurul lor decat in jurul brunetelor. Sau poate e doar o impresie gresita a mea.

9 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Deci. Deci blondul ăla decolorat, aproape alb e genial, dar moi nu arată bine blondă. Aşa că-i ciocolatie cu şuviţe muave. Iarrr la băieţi... păr negru :3

| AdeeLinee a răspuns:

BRUNETAlove struck.Deoarece este sau pare sigura de ea, are un aer misterios.Se stie despre brunete ca ar fi mai puternice, hotarate si autoritare, dar si foarte incapatanate:*

| AdeeLinee a răspuns:

Si in plus este mult mai sexy!smugAcum fiecare cu parerea luihee hee

| NickiMinaj a răspuns:

O care arata mai bine indiferent de culoarea parului.

| Lala a răspuns:

Iarta-ma ca te intreb, dar ti-ar pica bine sa stii ca prietenul tau te-a ales datorita faptului ca esti blonda/bruneta? NU CULOAREA PARULUI CONTEAZA! Nu-si are niciun rost intrebarea, pentru a putea alege una din doua persoane te uiti la muuuult mai multe detalii, nu doar la culoarea parului, asta din urma poate sa nu aiba nicio importanta in cele mai multe cazuri. Reveniti-va, fetelor!happy

| dragutza_1869 a răspuns:

BRUNETA.deoarece brunetele par mai serioase, misterioase.par mai elegante si mai pregatite p-u viata.eu socot ca blondele sint usuratice.si faptul ca blondele au mai multi barbati in jurul lor este ca sun mai rare... Oricum nu culoare parului conteaza.fiecare cu parerea lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O blonda pentru ca e mai buna la pat si poate e si frumoasa

| SelenaTpu a răspuns:

Roșcată

| VreauMacaroane a răspuns:

O blonda pentru ca pare mult mai finuta si mai delicata. Vorbim de cele naturale...