| DenisIonut01 a întrebat:

Sa dau un S7 Edge pe un Iphone 6s plus?

8 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Nu, nu ar trebui sa faci asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NUUU! In niciun caz, scuze dar ai i cel mai mare bou daca ai face asta, doar daca nu este spart sau ceva.
Nu se compara deloc Iphone-urile sunt niste rahaturi, toate.

| D3I3 a răspuns:

În nici un caz, poate ăla să-ți dea un teelfon frumos la exterior și CA NAIBA în interior.

| Crisstinayy12 a răspuns:

Da, de ce nu? iPhone-ul e cel mai tare telefon, nu poți să il dai pe iPhone 7. Face niste poze extraordinare și design-ul e mai fain decât al Samsung, plus că S7 se ceapa ușor pe spate, am avut.

| Pool77 a răspuns (pentru Crisstinayy12):

Imi ziceti si mie ce cauta un kido de 12 ani aici?
Daca nu poti veni cu niste argumente cat de cat solide mai bine nu raspunde, duci utilizatorii in eroare.

| Crisstinayy12 a răspuns (pentru Pool77):

Ok,atunci Samsung e mai bun. Părerea mea

| Pool77 a răspuns (pentru Crisstinayy12):

Vezi despre ce vorbeam?
Nu am spus niciodata ca Samsung este 100% mai bun, daca n-ai utilizat ambele deviceuri nu ai cum sa-ti faci o parere.

| Crisstinayy12 a răspuns (pentru Pool77):

Ba da le-am utilizat. La design iPhone arata mai ok, și la rezistenta, id Ul amprenta mult mai avantajat, iOS, camera foto, snapchatul și altele aplicatii de gen : musically, Facebook, Insta, au avut mereu ceva beneficii în plus și mereu au fost mai bune din înainte. Iar Samsung nu, plus că sunt dori iar la iPhone este o securitate mai buna, dar mai greu de utilizat. Ambele dispozitive fac poze foarte bune și sunt destul de bune. Știu că mai există și alte telefoane mai bune ca Samsung și iPhone, doar că ele sunt printre cele mai populare.