| ArrianaM a întrebat:

Iphone 6 sau S6 edge?

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S6 Edge, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

S6 Edge pentru că e mai performant.

| lBroken69 a răspuns:

Iphone6 e prea scump pentru specifiicaţile lui.Să fim serioşi, un telefon de 30 de milioane are cameră de 8mp?
S6 Edge, are până şi specifiicaţile mult mai bune.
Plus la Iphone sunt unele dezavantaje faţă de celelalte telefoane.

| ArrianaM explică (pentru lBroken69):

La ce dezavantaje te referi?

| lBroken69 a răspuns (pentru ArrianaM):

De exemplu de pe un Iphone nu poţi trimite melodii, poze, etc pe alt fel de telefon şi invers.

| AℓexIøиυŧ a răspuns:

Nu stiu foarte multe de S6 Edge dar nu te sfatuies sa-ti cumperi Iphone6. Pe langa faptul ca se indoaie la presiune destul de mica, se cere prea multi bani pe el la ce specificati are... s6 edge pare sa-si merite banii. Daca iti doresti Iphone te sfatuies la un Iphone 5S