| BikerZone a întrebat:

Sa fac schimb cu un Iphone 4? eu dau Samsung galaxy s advance si 2 milioane.Nu stiu samsungul are specificatii pe care iPhonu nu le are

5 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Eu consider că nu este în avantajul tău acest schimb.
Iphone-ul este o mare prostie care te lasă când ţi-e lumea mai dragă.
Gândeşte-te bine înainte să iei o decizie.
Pa-pa.

| Tesileanu_Alberto_1990 a răspuns:

Eu as zice sa pastrezi samsungul deoarece tata are Iphone 4 si nu e tare inplus daca ai android iti poti descarca aplicatile

| CatalyN4 a răspuns:

Nu se merita! Niciodata n-am fost fan iphone...consider ca samsungu e cu 10 clase peste el

| davidtm a răspuns:

Schimb pe schimb.ar merge.
dar sa mai dai 200 lei.nu.
poate sa dai advance, pe un galaxy s2.si inca 200 lei ar fi bun.

| Intruder19 a răspuns:

Cum spunea si cineva mai sus doar schimb pe schimb merita, daca dai si bani te pacalesti grav, telefonul tau este mai performant decat iphone-ul.