| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Am un Samsung Galaxy S3 si as vrea sa il schimb cu un Iphone. Credeti ca Iphone 4 este mai bun decat Samsungul meu? Help pls

Răspuns Câştigător
| DjParacetamol a răspuns:

Dacă vrei să schimbi S3 cu iphone4 faci o mare greșeală, iphone4 nu se compară nici pe departe cu galaxy S3, vorbesc in cunoștinta de cauza caci detin ambele modele si S3 si iphone4

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

RĂMÂI cu acel Samsung Galaxy S3 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/mobiles/compare.php?ids=2141%2C169%2C2069%2C1962

Toate cele bune!

| OnuOnulică a răspuns:

Ambele sunt modele foarte vechi. Nu e mai bun iPhone...dar dacă e mai bine întreținut decât actualul tău telefon atunci merită să faci schimbul.

| n1445 a răspuns:

Voiam sa il schimb deoarece din cate telefoane am avut toate au avut aceleasi soarta, adica toate se blocau, aveau lag etc... am auzit ca Iphone-urile nu au probleme de.acest gen. Este adevarat?

| LaLLy00 a răspuns (pentru n1445):

Da, este foarte adevarat. Eu am un iPhone 4s de un an, nu s-a blocat nici macar odata... Sunt foarte bun din punctul acesta de vedere. Incearca sa dai samsungul pe un 4s, o sa gasesti sigur unul bun happy Succes

| SebyBrici a răspuns:

Ast e cea mai mare tampenie sa schimbi un S3 cu o caramida de Iphone. Iphone e un fel de Motorola laughing))) doar ca are touch

| Dicianu_Daniel_1987 a răspuns (pentru SebyBrici):

Te depășește tehnologia.

| iffcfjcfgvhobnjnjbhvhujhjihnjgggggfcfychf a răspuns:

Eu unul nu as schimba un Samsung cu iphone.Mi se oare mai bun Samsung