| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Am un Samsung Galaxy S3 si as vrea sa il schimb cu un Iphone. Credeti ca Iphone 4 este mai bun decat Samsungul meu?

Răspuns Câştigător
| Maria_Andreea_1995_X80E a răspuns:

Mie sincera sa fiu. Îmi place samsungul... Dar gandeste-te ca pe IOS gasesti niste aplicatii pe care pe Samsung nu le gasesti. Eu as ramane cu samsungul.

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S3 I9300/S III deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/mobiles/compare.php?ids=2141%2C169%2C2069%2C1962

Toate cele bune!