| adys2334 a întrebat:

Am vazut la o colega un program care se numeste Blackmart alpha si iti permite a descarca jocuri/programe pe telefon care ele pe google play sunt cu plata cu acest program sunt gratis dar nu stiu de unde sa il iau ca pe google play nu il gaseste imi da altceva.

PLZ sfaturi
P.S. am un Sony xperia j

Răspuns Câştigător
| alexsiceva a răspuns:

Http://www.mediafire.com/......_alpha.apk intra pe site si apasa pe download. apoi conectezi telefonul la calculator sau laptop si pui acest lucru care l-ai downloadat pe telefon si tine miny=te unde l-ai pus. dupa du-te pe google play si descarca es file explorer. pe el poti instala chestii din astea.te duci la locul unde e aplicatia(blackmart) pe es si o instalezi. daca te intreaba de ceva blocaj sau ceva il poti debloca daca apesi ok sau ce apare si te duci pana apare permite aplicatiilor bla bla bla. na si il instalezi. sper sa te ajute