| Madalinamadamadalina a întrebat:

de unde pot descarca jocuri pentru Sony xperia U?

Răspuns Câştigător
| virusake a răspuns:

Buna!

Fiind un telefon cu android, o sa gasesti in meniu Android Market sau Google Play (in functie de versiune) si o data conectat la wi-fi (preferabil) o sa poti accesa aceasta aplicatie si poti descarca orice aplicatie de acolo.

Daca doresti o aplicatie care o gasesti in market doar cu bani, poti scrie pe google numele aplicatiei urmat de "apk" si downloadezi fisierul respectiv pe care il deschizi din cardul de memorie si il instalezi.

1 răspuns:
| Niiiicu a răspuns:

Din android markethappy