| aragon18 a întrebat:

Buna,TPU.Am un Sony Xperia go care nu se conecteaza la wireless..deci gaseste toate wireless-urile din apropiere, numai cel din casa nu straight face Am incercat fel si fel de optiuni si degeaba..am inteles ca e un program care recunoaste routerele, luat dupa google play..stie cineva cum se numeste? Sau daca nu, ma puteti ajuta in alt mod? Va multumesc.

2 răspunsuri:
| Sebytzu_9214 a răspuns:

Are o defectiune wireless-ul tau. daca nu inseamna ca e setat pe modul ascuns.

| Catalin_Alin_1991 a răspuns:

Schimba metoda de criptare a routerului, daca e WPA, pune-o WEP