| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU, de acum cateva ore am descarcat ceva aplicatie un joc nu mai stiu numele exact de pe android market si mi s-a blocat telefonul, l-am stans si cand l-am reaprins a inceput sa isi dea restart nu mai apare meniu si alea, cand sa apara isi da restart am un Samsung Galaxy Ace Gt-5839i si system de operare android cine ma poate ajuta dati add la idu nevastuicool4ever@yahoo.com dau funda + vot

2 răspunsuri:
| xBest a răspuns:

Raspunsul este simplu jocul respectiv avea virusi si i-a daunat telefonului eu zic sa revii la setarile din fabrica

| TheMargean a răspuns:

Nu folositi telefpane cu sistem Android fara antivirus!
Eu personal folosesc Avira antivirus, este minunat! Succes!