| nyteshade1797 a întrebat:

Un prieten de-al meu are iPod Touch 2gen.
Nu a avut nicio problema la el pana cand i s-a stins.
Il poate aprinde dar ii arata sigla iTunes si un cablu usb pe ecran si nu poate face nimic.
Stiti ce are?
Funda

6 răspunsuri:
| TheAnonimous3037 a răspuns:

Poate e descarcat?

| nyteshade1797 explică (pentru TheAnonimous3037):

Nu e descarcat. Se aprinde, dar, cum am spus mai devreme apare sigla iTunes pe ecran si un cablu usb. Asta apare pe ecran si nu poate face nimic apasa pe ecran, pe butoane dar nu poate face nimic. O fi stricat softul?!

| TheAnonimous3037 a răspuns (pentru nyteshade1797):

Poate asta e problema.Zi-i sa il duca la un service pentru o resoftare

| Andrei1099 a răspuns:

II trebuie itunes pe calculator ca sa il restaureze, sau tinyumbrella pentru a-l scoate din recovery mode, pentru ca e in recovery mode.

| nyteshade1797 explică (pentru Andrei1099):

Problema e ca... nu are calculatorlaughing

| Andrei1099 a răspuns (pentru nyteshade1797):

Poi poate sa tina apasat cele doua butoane home + power vreo 10-15 ecunde si se va reseta si ar trebui sa porneasca.