| AndeStbk a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon nou si nu stiu ce sa aleg dintre HTC One si Iphone 5. Am inteles ca pozele facute cu HTC nu sunt atat de clare ..asa e? Voi ce parere aveti? :d

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Pai sa intelegi despre ce e vorba. Htc foloseste un senzor care capteaza multa lumina. E adevrat, mai pe romaneste, asta se traduce ca: daac faci poze ziua, iphone 5 e mai bun.
Insa acel senzor, are un avantaj enorm: pozele realizate noaptea. Sunt incomparabile diferentele dintre un iphone si HTC daca faci o poza noaptea. Sunt cazuri in care cu HTC(noaptea, fara blit) faci poze mai bune decat iphone 5(noaptea, cu blit).

3 răspunsuri:
| cosmin655 a răspuns:

Iati un HTC onebig grin

| Brate125 a răspuns:

Uite aici comparatie:
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5313&idPhone2=4910
Parerea mea este sa iei HTC One, am auzit numai lucruri bune de el.

Răspuns utilizator avertizat