| Mihalcea_Sebi_2000 a întrebat:

As vrea sa imi iau un telefon si nu stiu ce să aleg dintre:
Iphone 7 plus
Sau
Iphone 8
Ce parere aveti? Ce ar trebui sa cumpar?

Răspuns Câştigător
| NaTuraL9999 a răspuns:

Daca stai mult pe retelele de socializare, evident ca scrii mult... Iphone 8 e mult mai bine optimizat. Eu ti-as recomanda Iphone 8, dar stii cum se spune, fiecare cu gusturile lui laughing)

6 răspunsuri:
| Gaby212 a răspuns:

Seria "Plus" de la Iphone nu inseamna decat display mai larg. Deci Iphone 8 e mult mai bun.

| NaTuraL9999 a răspuns:

Daca esti un om care sta mult pe Youtube sau se uita la filme/articole/stiri ect. Iti recomand Iphone 7 plus, avand un display mai larg si fiind mai ieftin!
In schimb, daca esti un om care se mai uita pe telefon doar pe siteurile de socializare, iti recomand Iphone 8! Find mai bine optimizat, o camera mai buna si un desing nu foarte indepartat de Iphone 7 dar, totusi un pic mai dragut.

| Mihalcea_Sebi_2000 explică (pentru NaTuraL9999):

Si daca le fac pe amandoua? Adica stau mult pe Youtube dar si pe retele de socializare gen Instagram si messenger

| NaTuraL9999 a răspuns (pentru Mihalcea_Sebi_2000):

Daca stai mult pe retelele de socializare, evident ca scrii mult... Iphone 8 e mult mai bine optimizat. Eu ti-as recomanda Iphone 8, dar stii cum se spune, fiecare cu gusturile lui laughing)

| Hooligans205 a răspuns:

Iphone 8. Mult mai optimizat din toate punctele de vedere.

| pufy1996 a răspuns:

Nu sunt mari diferențe între ele dar cred că 8 ar fi mai bun puțin