| ciprian00 a întrebat:

Sall all. Am o problema. Am un s3mini si cand il pun la incarcat de vreo 2 zile, imi arata ca incarca dar el scade. Si cand scot incarcatorul, tot arata ca incarca. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| AlexandraAndra14 a răspuns:

Am si eu S3mini si m.am confruntat cu aceeasi problema. Prima data mi.am schimbat incarcatorul dar s.a dovedit a fi bateria de vina.
Mi.am cumparat una originala si acum nu mai am nicio problema.

2 răspunsuri:
| ssmecheru33 a răspuns:

Încearcă să îi dai resetare din fabrică. Sau du-te cu el la un service.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Pune-l la încărcat conectat la Pc/laptop cu cablul de date USB!
Dacă se încarcă corect, atunci este defect încărcătorul tău.

Dacă nu se încarcă nici aşa, atunci este defect acumulatorul sad

Toate cele bune.