| Ruben04 a întrebat:

Sall...am o intrebare!
Vreau sa mi iau untelefon
Si nu stiu sa mi iau Samsung Galaxy Gio sau Samsung Galaxy Mini 2?
Astept pareri
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| samysamy a răspuns:

Galaxy mini 2 clar happy Este cel mai bun si este mare dierenta intre Gio si mini 2

3 răspunsuri:
| COOLboY a răspuns:

Eu ti-as recomanda Samsung Galaxy Ace Plus, are ecran mare, procesor mai bun ca cele care le-ai enumerat tu, dar daca vrei neaparat unul din cele pe care le-ai zis, iti recomand Galaxy Mini 2, are un procesor grafic mai bun (adica merge Temple Run, GTA, pe Gio nu merg).

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Dintre cele 2 aş alege Samsung Galaxy Mini 2, cu toate că nu este mare diferenţă între ele.

Are memorie internă mai mare ( 4GB, 512 MB RAM ), camera video puţin mai bunicică, Android OS, v2.3 (Gingerbread).

Vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://telefonultau.eu/products/Samsung-Galaxy-Mini-2-S6500-Black.html
http://telefonultau.eu/products/Samsung-Galaxy-Gio-S5660-Dark-Silver.html

| Ruben04 explică (pentru COOLboY):

Ms de raspuns... apreciez asta!
Ace plus nu pot sa mi iau mi al lua ...stiu k e mai bun!
O sa raman la mini 2winking