| Flareon a întrebat:

SALL am si eu o mica problema am un LG T500 si am sescarcat de pe mobile9 o tema/poza pentru samsuns galaxy si cand intru in fisieru cu acea teme/poza se inchide telefonul ori de cate ori intru si nici macar nu o pot sterge plz ajutati-ma
DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| AndyCMA a răspuns:

Mda... faza e ori de la procesorul telefonului sau rami sau chiar cea video nu mai incerca daca nu accepta el crede-ma ca am facut si eu prsti din astea la LG p500 i-am bagat Gta san andreas Nfsurile tot ce am vazut si de abia daca pot intra intr-un joc ca ala acum