| DirtyCheese a întrebat:

Sall TPU, Am si eu o problema, cand intru in samp nu stau 2 minute si mi se inchide automat...dc?
va rog sa ma ajutati
Fundita+vot

3 răspunsuri:
| WhiteStorm a răspuns:

Pot fi două cauze :
1.Calculatorul tău nu e suficient de performant pentru a susține performanțele de care jocul are nevoie. Aruncă o privire pe acest site http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=47&game=Saints%20Row%202.
2.Fie tu ai piratat jocul și protecția incorporată în joc și-a dat seama și te-a scos din el.Se mai întâmplă uneori când nu ai licență la joc.Fie din cauza performanțelor slabe pe care le are calculatorul tău.
Îmi poți da datele calculatorului tău?

| DirtyCheese explică (pentru WhiteStorm):

1,80 GHz PROCESOR 3000 AMD Sempron(tm) 512 mb RAM.Stiu ca e slab da maidemult mia mer frara intrerupere... A AM UN PR care are 4 GB RAM procesor 3000 aproape ca al meu da alta versiune sau cum i zice si si la el tot asa i se intampla

| DirtyCheese explică:

1,80 GHz PROCESOR 3000 AMD Sempron(tm) 512 mb RAM.Stiu ca e slab da maidemult mia mer frara intrerupere... A AM UN PR care are 4 GB RAM procesor 3000 aproape ca al meu da alta versiune sau cum i zice si si la el tot asa i se intampla