| Hasss a întrebat:

Buna seara happy
astazi am intalnit o problema la telefonul meu (Samsung galaxy ace 5830i) de cate ori intru pe fb si primesc notificari, mesaje cereri incepe sa cate o melodie (fara zahar-love story) de ce dreacu se intampla asta? sti e cineva... crying e foarte enervant.

va rog ajutati-ma big grin

4 răspunsuri:
| Hexiled a răspuns:

Cauta la setari in chat acolo jos sunete

| Hasss explică (pentru Hexiled):

Pe fb?

| Hexiled a răspuns (pentru Hasss):

Da dar nu prea cred ca ai aia cu tonu cred nu stiu am vazut asa cand umblam pe acolo m-am uitat nu e nu stiu ce ar putea fi

| LittleMofo a răspuns:

Se intampla asta din cauza ca, ca ton de apel pentru notificare ai selectata acea melodie. tot ce trebuie e sa faci e sa intrii in setari si sa modifici tonurile de apel