| andyas01 a întrebat:

Sall am si eu o problema, vreau sa descarc aplicatii de pe android, si le dau download si imi arata ca se downloadeaza dar nici nu se incarca deloc sta asa mult timp si dupa aia imi zice ca descarcarea a fost nereusita. ziceti-mi si mie ce trebuie sa fac cum sa procedez sa pot downloada orice aplicatie.

Răspuns Câştigător
| M29 a răspuns:

Eu zic sa faci upgrade dar e decizia ta. Si daca tot nu merge asa fara sa faci upgrade ce ai de pierdut? Eventual mai faci o formatere la telefon daca vrei versiunea veche desi cu versiunea veche nu va merge.

9 răspunsuri:
| blondu112 a răspuns:

Schimba windows asa mi s-a intamplat si mie dupa ce am schimbat windows-ul mi-a merswinking

| M29 a răspuns:

Salut andy! Am intampinat si eu problema aceasta dupa ce mi-am formatat telefonul. O solutie ar fi un restart la telefon. Mai poti incerca sa folosesti pachetele de date sau wi-fi. Incearca sa schimbi tipul conexiunii. Sper insa ca restartul sa rezolve problemawinking

| andyas01 explică (pentru blondu112):

Nu am windows pe telefon.big grin

| andyas01 explică (pentru M29):

I-am dat restart si sa revina la setarile din fabrica dar tot degeaba.si cand intru in market sa descarc aplicatii imi da sa upgradez, sa decarc o alta versiune de market, si am citit pe net k e din cauza la aplicatia asta noua, din cauza asta nu pot downloada.si ii dau cancel la versiunea asta noua si imi iese din market din aplicatie. sad

| andyas01 explică (pentru M29):

I-am dat restart dar tot degeaba.nu mai stiu ce sa fac.sad

| M29 a răspuns:

Daca ai dat resetare telefon ai revenit o versiune veche de Google Market. Acum magazinul de aplicatii se numeste Google Play si e nevoie sa dai upgrade la versiunea de market. Si eu mi-am formatat telefonul si am facut upgrade.

| andyas01 explică (pentru M29):

Da stiu.da am citit undeva pe net k din cauza asta nu pot downloada aplicatii.asa ziceau aia k daca imi iau versiunea aia nu mai pot downloada.

| andyas01 explică (pentru M29):

Gata am facu upgrade si acum imi merge, dar nu stiu ce avea ca si inainte i-am dat upgrade si nu mergea dar acum si-a revenit. mersi.

| M29 a răspuns (pentru andyas01):

Cu placere;-)