| AnonymousTPU007 a întrebat:

Am o intrebare.Eu am un smartphone luat pe abonament. Daca vreau sa-mi iau jocuri pe bani de pe google play cum le platesc? Imi baga cost suplimentar pe abonament?
FUNDA!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Unele sunt gratis, cele cu bani le platesti cu cardul

| AnonymousTPU007 explică (pentru suntserios):

Cum adica cu cardul? Merg cu cardul undeva? Si daca le dau datele contului si toate alea de unde stiu eu ca imi vor lua(exemplu)doar 3 lei pe un joc si nu mai mult?

| suntserios a răspuns (pentru AnonymousTPU007):

Platesti cu cardul ca orice alta tranzactie online. Nu te duci cu cardul nicaieri.
Iti introduci datele cardului cand vrei sa cumperi jocul si ti se vor lua banii pentru respectiva aplcatie / joc.

E ca si cum ai cumpara online cu cardul de pe eMAG.

| sori88 a răspuns:

Le platesti cu cardul, nu faci nici un cost suplimentar pe abonament...

| abcde12345 a răspuns:

Se platesc cu cardul aplicatiile luate prin intermediul Google play; nu are legatura cu abonamentul happy Cu abonamentul platesti numai daca iei aplicatii cu bani dupa site-ul retelei mobile (Orange, Cosmote, Vodafone, etc )