| anonim_4396 a întrebat:

Am o tableta UTOK si i-am uitat pinul. Am nevoie de ea in cateva zile si deja am incercat de 75 de ori si nu mi-a aratat nimic gen...conecteaza-te la contul google si schimba-ti parola. Ce pot sa fac. Nu am posibilitatea sa ma duc nicaieri acum, ca m-as duce. poate sa ma ajute cineva? Funda!

9 răspunsuri:
| sk1NNNeT009 a răspuns:

Incearca cu Hard Reset, cauta modelul tabletei tale urmat de hard reset

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru sk1NNNeT009):

Nu inteleg laughing)

| Alex1510 a răspuns:

Daca la un telefon sau o tableta ti-ai uitat parola atunci trebuie sa o duci la reparati! Am vazut la TV ca la reparat se repara telefoane cu: ecran spart, cu parola pe care posesorul a uitat-o (ca tine), procesor uzat etc!
De acea eu nu-mi pun parola!

| LenT a răspuns:

Doar un service specializat te poate ajuta in uitarea parolei, printr-o simpla resetare.

Bafta!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Incearcă 1,2, 3, 4 ok si vezi daca merge

| MskDesign a răspuns (pentru anonim_4396):

Hard reset se face atunci cand telefonul/tableta sunt inchise.Simultan se apasa pe o combinatie de taste, in functie de modelul producatorului, si iti va apare un meniu.De acolo vei alege resetarea. Spune-mi exact ce tableta utok ai.

| sk1NNNeT009 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce model de tableta ai?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru sk1NNNeT009):

Am aflat cum se face hard reset-ul dar nu merge. imi apare "no command" si un android cu un triunghi mare rou deasupra cu un "!" in el. ce inseamna asta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru MskDesign):

701D