| Dey_Dey_Andrei_1998 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru! Mi-am cumparat o tableta si mi-am pus cod pe ea. Codul este de unit. Si l-am uitat! Am incercat de mai multe ori sa il pun si nu a mers. tot imi zicea ca nu este codul corect. Asa ca m-a blocat. Si mi-a zis sa pun contul de google. Am scris contul si parola si nu imi da voie sa intru. Precizez ca am schimbat parola si tot nu merge. Vreau raspuns cand mai rapid. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Dai un Hard Reset.
Uite aici un tutorial in care iti arata cum faci acest lucru: https://www.youtube.com/watch?v=rHTUyoo4dZo

Sper ca te-am ajutat.
O zi minunata in continuare iti doresc.

| Dey_Dey_Andrei_1998 explică (pentru RaduTN):

Am urmat pașii pe care i-a făcut omul ala numai ca la mine android era întins pe jos și pe burta i-a apărut în semnul exclamării rosu. Ai idee ce ar putea fi?

| RaduTN a răspuns (pentru Dey_Dey_Andrei_1998):

Foarte ciudat. Chiar nu stiu. Incearca sa te uiti pe youtube la modelul tabletei tale hard reset. Poate o fii diferit.
Spre sa-ti mearga.

| Dey_Dey_Andrei_1998 explică (pentru RaduTN):

Nu merge. oricum iti multumesc ca m-ai ajutat.

| RaduTN a răspuns (pentru Dey_Dey_Andrei_1998):

Cu placere. N-ai ce sa faci in afara de dus la service din pacate.

5 răspunsuri:
| EchoDemon a răspuns:

O duci la reparat. Mai bine asa decat sa faci tu acolo ceva si sa o strici mai rau