| danydan2015 a întrebat:

Am un allviw x2 twin, il am de 3 luni. Aseară l-am băgat la încărcat dar se aprindea becul roșu 5 secunde iar se stingea si tot așa. Nu mai pot sa il încarc si as vrea sa ii scot capacul sa vad ce are. Știe cineva cum sa il desfac?

2 răspunsuri:
| WithoutName123456789 a răspuns:

Nu incerca sa il desfaci tu, mai bine du-te cu el la service.Dar, da-i un factory data reset, poate o sa mearga.

| danydan2015 explică:

Pai cum sa ii dau deset daca nu mai pot sa il aprind? Nu are baterie e descărcat complet