| PumpkinDoll a întrebat:

Salut,am varsat acum vreo 2 luni niste bere,nu multa,pe un laptop ASUS si s-a inchis instantaneu, cand bagam incarcatorul nu se mai aprindea beculetul alb care arata ca se incarca si aseara am zis sa mai ma uit la el odata si cand l-am bagat la incarcat am observat ca beculetul sta aprins maxim 3-4 secunde, se mai poate face ceva?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie dus in servis sa il desfacă ei si sa il curete sau sa i schimbe displayul depinde berea aceea ce scurt a facut in laptop si unde, niciodata nu ai voie cu lichide in preajma laptopului si telefonului ca o sa le distrugi.