| bogdanelgr a întrebat:

Sall TPU, Am un S3 19300 si totu e ok la el pana se consuma bateria pe la 30% 20% daca dau pe camera face poze bruiate cu niste dungi, si display-ul la fel uneori, dar cand e peste 30% 40% face pozele bune si display-ul la fel,, si bateria chiar daca nu stau pe telefon se consuma singura? :? stie cineva ce poate sa aiba, e telefonul de vina, bateria, a mai intalnit cineva asa ceva?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Aparatului ii sunt necesari mai multi miliamperi pentru a functiona bine. In asemenea situatii fa poze cu incarcatorul montat la telefon si priza sau ia-ti o baterie suplimentara.