| Emena a întrebat:

Vreau sa trimit niste poze/melodii din calculator pe telefon cu bluetooth. Am un nokia c3. Cum sa fac?big grin

6 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Bună. Poţi să trimeţi prin bluetooth/Se găseşte un stick special pentru calculator/Sau trimete-le prin cablul de date/Al telefonului...

| NighTy a răspuns:

Salut, dai click dreapta pe poza si scrie acolo ceva de genu"Device bluetooth" sau nu stiu cum
Dai click acolo si iti apare ceva dai next, next si se trimitehappy. Sper ca te-am ajutat.
Fundabig grin?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Emanuele asta vreau si eu sa fac.Eu vreau sa stiu cum trimit muzica si imagini pe un telefon samsug S3110.Sti?

| scooby_4551 a răspuns:

Instalez blututu next next finis iar dupa aceia iti apare un chenar dai pe bulina aia mare daca sunt la fell blututurile ca si ameu iti apare o bulina mare dai pe ia iti gaseste tellu ira dupa aia dai pe send object si iti mai apare un chenar si acolo in chenarul ala bagi melodiile pozele si ti le trimite in tell mna sper sa te ajute daca nu syllent_alex si te ajut pup

| flori_7855 a răspuns:

Buna,vreau sa stiu si eu cum se num. mel de la Nokia c3, e mel telefonuli cred, cine are vreun rasp va rog sa ma contactati la id: flory01997

| ionut_8137 a răspuns:

Care e reg