| MessiMessiMuzaffer a întrebat:

Am vrut sa bag android 2.3 la galaxy i5500 am mai bagat o data a mers dar de data asta am scos bateria din greseala si acum cand deschid telefonul imi arata pe ecran SAMSUNG si dupa aia imi arata un pc intre ele punctulete si un telefon si intre alea 2 un semnul exclamarii! ce trebuie sa fac? dau funda!

5 răspunsuri:
| Alin4uuu a răspuns:

Salutare si eu am cyangen mod 7 si imi merge impecabil asa ca bafta si multa atentie

| MessiMessiMuzaffer explică (pentru Alin4uuu):

Ai android market pe el
de unde ai descarcat softul?

| Alin4uuu a răspuns (pentru MessiMessiMuzaffer):

Eu l-am instalat cu ajutorul unui tutorial de pe net si nu nu am android market pe el am doar play store si google play

| berty13 a răspuns:

nu trebuia sa ii scoti bateria acum nu are tot androidul instalat si trebuie sa il duci la reparat p.s Craciun Fericit

| MessiMessiMuzaffer explică (pentru berty13):

Eu acum l-am bagat in download mode si daca bag android 2.3 cyanogemod 7 ce are? ca merge in download mode