| JustAsimpleUser a întrebat:

as vrea sa stiu de ce la jocuri pe telefon (in cazul meu Castel Clash ) uneori in shop, batalii sau cand multe altele apare in unele locuri (la bani; la eroi ) o culoare verde amestecata cu rosu...si se blocheaza apoi daca apas tasta home si ies din el merge..telefonu nu ramane la fel dar l.a mai multe jocuri nu doar la Castel Clash P.S am Samsung galaxy Young (y) plz help. funda

Răspuns Câştigător
| alessyo21 a răspuns:

Salut..iti explic eu..procesorul telefonului se incinge si se blocheaza pentru un moment poti observa ca de la jocurile mmo online se incinge telefonulwinking