| cosminutz98 a întrebat:

..ce ziceti? se merita sa dau un Allview P5 Alldro pe un IPhone 4? Allview-ul e putin sgariat pe la colturi si IPhonul la fel doar ca putin mai mult... Funda celui care imi zice raspunsul si imi da detalii despre IPhone 4

Răspuns Câştigător
| MariusMarius07 a răspuns:

Eu zic ca se merita deoarece IPhone4 este un telefon mult mai rapid, fata de Allview P5 Alldro, Pe Iphone4 pot intra mai multe jocuri, etc. Eu zic sa-l dai, putine zgarieturi nu strica performanetele.

3 răspunsuri:
| Альбертс_Соре_2000 a răspuns:

Mi se pare un telefon bun. Cateva zgarieturi nu schimba functionarea telefonului, care e cea mai importantawinking. Incearca. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se merita pentru ca Iphone 4 este un telefon depasit, de aceea a ajuns sa concureze cu telefoane slabe. Uita-te la comparatia dintre ele ca sa iti dai seama:
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6035&idPhone2=3275

Răspuns utilizator avertizat